-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги їдалень
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-013228-a
Торги не відбулися
5 529 340.00
UAH без ПДВ
Номер:
b1a8a5e4f75d4b1c8a29136c140f1bd5
Внутрішній номер закупівлі:
30136857
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-013228-a
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Вапнярської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41497423
-
Адреса:
24240, Україна, Вінницька область, Тульчинський р-н, селище Вапнярка, вулиця Привокзальна, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Варижук Анастасія Віталіївна 380688352527 anastasiia_98@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 529 340.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 18:37 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 18:37 - 27.08.2026 00:00
Аукціон:
з 27.08.2026 15:06
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 529 340.00 Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування для дітей віком від 6 до 11 років; послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування для дітей віком від 11 до 14 років; послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування для дітей віком від 14 до 18 років; послуги з організації гарячого харчування вихованців дошкільного підрозділу Вапнярської гімназії-філії; послуги з організації харчування учнів групи продовженого дня