-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування для дітей віком від 6 до 11 років; послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування для дітей віком від 11 до 14 років; послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування для дітей віком від 14 до 18 років; послуги з організації гарячого харчування вихованців дошкільного підрозділу Вапнярської гімназії-філії; послуги з організації харчування учнів групи продовженого дня
Оголошено тендер
5 529 340.00
UAH
Номер:
8f1e8ddf168e492bbb773926707760e5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-19-015959-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Вапнярської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41497423
-
Адреса:
24240, Україна, Вінницька область, Тульчинський р-н, селище Вапнярка, вулиця Привокзальна, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Вапнярської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41497423
-
Адреса:
24240, Україна, Вінницька область, Тульчинський р-н, селище Вапнярка, вулиця Привокзальна, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 529 340.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування для дітей віком від 6 до 11 років; послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування для дітей віком від 11 до 14 років; послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування для дітей віком від 14 до 18 років; послуги з організації гарячого харчування вихованців дошкільного підрозділу Вапнярської гімназії-філії; послуги з організації харчування учнів групи продовженого дня
Примітки:
Для потреб
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
19.08.2026 18:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчування учнів 1-11-х класів ЗЗСО.
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума2 861 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяВапнярська
Сума2 655 668.00 UAH
ДжерелоІнше
ОписБатьківська плата
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума12 672.00 UAH