-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Скасування закупівлі
Послуги з технічного обслуговування транспортних засобів TEKNE GRAELION 75
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-012932-a
-
Подача пропозицій період закінчився 5 днів назад
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
період закінчився 5 днів назад
69 189.10
UAH без ПДВ
Номер:
95e3335f3c50452baecd14b5d076e97d
Внутрішній номер закупівлі:
30136558
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-012932-a
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588990
-
Адреса:
73034, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Вишнева, буд. 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олена Грошева +380506865928 mtz.arzsp.ks@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
69 189.10 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 17:45 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 17:45 - 27.08.2026 00:00
Аукціон:
з 27.08.2026 12:50
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
dfd9668c20b14fc4bd62b5c45e6f7bca
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Під час проведення процедури Закупівлі Аварійно–рятувальний загін спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Херсонській області (АРЗ СП) 21.08.2026 отримав наказ щодо передачі з балансу АРЗ СП матеріальних цінностей, а саме:
- Спеціальна піротехнічна машина легкого типу ПМ-Л TEKNE 4WD (на шасі TEKNE GRAELION 75), заводський номер Y69PML010R9C98001;
- Спеціальна піротехнічна машина легкого типу ПМ-Л TEKNE 4WD (на шасі TEKNE GRAELION 75), заводський номер Y69PML010R9C98005.
У зв’язку з цим, подальша потреба в закупівлі послуг з технічного обслуговування вищевказаних транспортних засобів - відсутня.
Період оскарження:
24.08.2026 15:59 - 04.09.2026 00:00
Дата опублікування:
24.08.2026 15:59
Статус:
Період оскарження
- Лот №1 ₴69 189.10 Послуги з технічного обслуговування транспортних засобів TEKNE GRAELION 75