• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування транспортних засобів TEKNE GRAELION 75

Оголошено тендер

83 026.92 UAH
Номер: 38d689c800174c11bf354818562b94e7
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-19-015601-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області
Замовник: Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області
Очікувана вартість: 83 026.92 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування транспортних засобів TEKNE GRAELION 75
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 19.08.2026 17:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписСубвенція
Код класифікації видатківTPKVKMB:9000 - Міжбюджетні трансферти
Адміністративно-територіальна класифікаціяХерсонська
Сума83 026.92 UAH