-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Організація харчування (аутсорсинг)
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-012464-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 2 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 2 дні назад
10 442 220.00
UAH без ПДВ
Номер:
9fd25235783949d49ab18a6bcccbacdb
Внутрішній номер закупівлі:
30136089
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-012464-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КРАСИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41822250
-
Адреса:
31000, Україна, Хмельницька область, місто Красилів, ПЛОЩА НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сивопляс Олена Володимирівна +380385542242 sivoplaslena1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
10 442 220.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 17:06 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 17:06 - 27.08.2026 00:00
Аукціон:
з 27.08.2026 11:50
Період кваліфікації:
27.08.2026 00:00 - 01.09.2026 13:56
Період завантаження договору:
07.09.2026 00:00 - 17.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴10 442 220.00 Організація харчування (аутсорсинг)