-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Організація харчування (аутсорсинг)
Оголошено тендер
10 442 220.00
UAH
Номер:
73d58a2f0a2b4a218a2d49d41c6106b1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-19-014171-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КРАСИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41822250
-
Адреса:
31000, Україна, Хмельницька область, місто Красилів, ПЛОЩА НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КРАСИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41822250
-
Адреса:
31000, Україна, Хмельницька область, місто Красилів, ПЛОЩА НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
10 442 220.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Організація харчування (аутсорсинг)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
Дата опублікування:
19.08.2026 16:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКрасилівська
Сума3 594 852.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяКрасилівська
Сума6 426 600.00 UAH
ДжерелоІнше
Описза рахунок батьківської плати, ТПКВКМБ – 1010- Надання дошкільної освіти
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума420 768.00 UAH