-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації харчування дітей дошкільного підрозділу закладів освіти підпорядкованих Управлінню освіти Стрийської міської ради (Код ДК 021:2015:55510000-8: Послуги їдалень)
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-012339-a
Торги не відбулися
148 808.00
UAH без ПДВ
Номер:
aabb3fb9a18b47a9af6de37d287ea65b
Внутрішній номер закупівлі:
30135876
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-012339-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СТРИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43968702
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, вул.Шевченка Т., будинок 107
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Квашня Марта 380687395620 martakvashnia@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
148 808.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 16:56 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 16:56 - 27.08.2026 00:00
Аукціон:
з 27.08.2026 11:01
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴148 808.00 Послуги з організації харчування дітей дошкільного підрозділу закладів освіти підпорядкованих Управлінню освіти Стрийської міської ради (Код ДК 021:2015:55510000-8: Послуги їдалень)