-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування дітей дошкільного підрозділу закладів освіти підпорядкованих Управлінню освіти Стрийської міської ради (Код ДК 021:2015:55510000-8: Послуги їдалень)
Оголошено тендер
148 808.00
UAH
Номер:
58b20bb1693c4e91946a494690fa11f1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-19-014823-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СТРИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43968702
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, вул.Шевченка Т., будинок 107
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СТРИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43968702
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, вул.Шевченка Т., будинок 107
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
148 808.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації харчування дітей дошкільного підрозділу закладів освіти підпорядкованих Управлінню освіти Стрийської міської ради
(Код ДК 021:2015:55510000-8: Послуги їдалень)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
19.08.2026 16:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтрийська
Сума148 808.00 UAH