• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, які межують з житловим фондом

Торги не відбулися

159 040.00 UAH без ПДВ
Номер: 9f6204bf62be420885a39f619d5acc3f
Внутрішній номер закупівлі: 30135398
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-19-012023-a   
Замовник: Департамент житлового господарства Вінницької міської ради
Контактна особа: Найчук Дмитро Сергійович 380432595293 dzgvmr2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 159 040.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 19.08.2026 16:52 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 19.08.2026 16:52 - 27.08.2026 00:00
Аукціон: з 27.08.2026 12:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴159 040.00 Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, які межують з житловим фондом