• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, які межують з житловим фондом

Оголошено тендер

190 848.00 UAH
Номер: 588b3afecf3748fdbb87bdeaf564e219
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-19-014099-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Департамент житлового господарства Вінницької міської ради
Замовник: Департамент житлового господарства Вінницької міської ради
Очікувана вартість: 190 848.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, які межують з житловим фондом
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 19.08.2026 16:24

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБюджетні кошти Вінницької міської територіальної громади
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяВінницька
Сума190 848.00 UAH