-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-9 класів закладів освіти підпорядкованих Управлінню освіти Стрийської міської ради
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-011571-a
Торги не відбулися
485 070.00
UAH без ПДВ
Номер:
d33e320a3e494a3ea7d77bfb9005715a
Внутрішній номер закупівлі:
30135277
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-011571-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СТРИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43968702
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, вул.Шевченка Т., будинок 107
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Квашня Марта 380687395620 martakvashnia@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
485 070.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 16:24 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 16:24 - 27.08.2026 00:00
Аукціон:
з 27.08.2026 15:20
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴485 070.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-9 класів закладів освіти підпорядкованих Управлінню освіти Стрийської міської ради