• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-9 класів закладів освіти підпорядкованих Управлінню освіти Стрийської міської ради

Оголошено тендер

485 070.00 UAH
Номер: 4a6890ff8bec4554bb42081ef5f353fa
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-19-013939-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СТРИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СТРИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 485 070.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-9 класів закладів освіти підпорядкованих Управлінню освіти Стрийської міської ради
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 19.08.2026 16:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтрийська
Сума133 380.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтрийська
Сума351 690.00 UAH