-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015- 90510000-5 - Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (ДК 021:2015-90513100-7– Послуги з утилізації/видалення побутових відходів (послуги з управління рідкими побутовими відходами))
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-010745-a
Торги відмінено
98 886.67
UAH без ПДВ
Номер:
810120819d06419eaa0e31f55e9166d6
Внутрішній номер закупівлі:
30134498
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-010745-a
Замовник:
Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківскої області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146222
-
Адреса:
64604, Україна, Харківська область, місто Лозова, мікрорайон № 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кривородько Діана Володимирівна +380574522227 osvita46222@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
98 886.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 16:02 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 16:02 - 27.08.2026 12:00
Аукціон:
з 28.08.2026 12:53
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
f43079e8229c433b8de3142b7f95d6e2
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливо усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, а саме: невірно вказано сума очікуваної вартості.
Період оскарження:
21.08.2026 13:25 - 01.09.2026 00:00
Дата опублікування:
21.08.2026 13:25
Дата виконання:
01.09.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴98 886.67 Послуги з управління рідкими побутовими відходами