• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з управління рідкими побутовими відходами

Оголошено тендер

118 664.00 UAH
Номер: b4704d143a104d72b347edafc8060bf3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-19-012207-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківскої області
Замовник: Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківскої області
Очікувана вартість: 118 664.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з управління рідкими побутовими відходами
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 19.08.2026 15:30

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описоплата здійснюється згідно актів наданих послуг
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛозова
Сума70 901.74 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Описоплата здійснюється згідно актів наданих послуг
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1141 - Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛозова
Сума4 746.56 UAH
ДжерелоІнше
Описоплата здійснюється згідно актів наданих послуг
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума43 015.70 UAH