-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-010571-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 9 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 9 днів назад
2 432 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
f7a420fdcfca4aff8cc948d0c7ce8e20
Внутрішній номер закупівлі:
30134432
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-010571-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ОТОЛАРИНГОЛОГІЇ ІМ. ПРОФ. О.С. КОЛОМІЙЧЕНКА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011870
-
Адреса:
03680, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. ЗООЛОГІЧНА, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Гужва +38674277574 nikinundus@meta.ua http://www.iol.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 432 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 15:58 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 15:58 - 27.08.2026 08:00
Аукціон:
з 28.08.2026 13:20
Період кваліфікації:
27.08.2026 08:00 - 28.08.2026 14:55
Період завантаження договору:
03.09.2026 00:00 - 13.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 432 000.00 код ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали