-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали (вушний тампон (НК 024:2023: 13913 Антисептичний тампон), тампон для зупинки носової кровотечі (НК 024:2023: 33722 Зонд-тампон абсорбувальний стерильний), тампон для зупинки носової кровотечі гемостатичний (НК 024:2023: 33722 Зонд-тампон абсорбувальний стерильний)
Оголошено тендер
2 602 240.00
UAH
Номер:
cecdfb9e85b94c96bcc2a56ce3454b54
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-18-013196-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ОТОЛАРИНГОЛОГІЇ ІМ. ПРОФ. О.С. КОЛОМІЙЧЕНКА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011870
-
Адреса:
03680, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. ЗООЛОГІЧНА, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ОТОЛАРИНГОЛОГІЇ ІМ. ПРОФ. О.С. КОЛОМІЙЧЕНКА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011870
-
Адреса:
03680, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. ЗООЛОГІЧНА, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 602 240.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали (вушний тампон (НК 024:2023: 13913 Антисептичний тампон), тампон для зупинки носової кровотечі (НК 024:2023: 33722 Зонд-тампон абсорбувальний стерильний), тампон для зупинки носової кровотечі гемостатичний (НК 024:2023: 33722 Зонд-тампон абсорбувальний стерильний)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріали
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
18.08.2026 15:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 602 240.00 UAH