-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 33180000-5 — Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Тотальний ендопротез кульшового суглоба безцементний з парою тертя метал-поліетилен, тотальний ендопротез кульшового суглоба безцементний з парою тертя кераміка-поліетилен, тотальний ендопротез колінного суглоба цементної фіксації)
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-010371-a
Закупівля здійснюється у відповідності до положень Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська, згідно тендерної документації.
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 6 годин назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 6 годин назад
3 481 417.76
UAH без ПДВ
Номер:
8f1c5c3b27d947cca94e136c09a1252a
Внутрішній номер закупівлі:
30133851
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-010371-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003563
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, Харків, пр. Незалежності, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пантолік Ірина Володимирівна 380577047131 pantoliki@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 481 417.76 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 15:41 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 15:41 - 28.08.2026 00:00
Аукціон:
з 28.08.2026 14:01
Період кваліфікації:
28.08.2026 00:00 - 01.09.2026 15:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 481 417.76 ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 33180000-5 — Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Тотальний ендопротез кульшового суглоба безцементний з парою тертя метал-поліетилен, тотальний ендопротез кульшового суглоба безцементний з парою тертя кераміка-поліетилен, тотальний ендопротез колінного суглоба цементної фіксації)