• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 33180000-5 — Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Тотальний ендопротез кульшового суглоба безцементний з парою тертя метал-поліетилен, тотальний ендопротез кульшового суглоба безцементний з парою тертя кераміка-поліетилен, тотальний ендопротез колінного суглоба цементної фіксації)

Оголошено тендер

3 725 117.00 UAH
Номер: 3b19fd52a58143d4b40b82749a22d9b5
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-19-010338-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
Очікувана вартість: 3 725 117.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 33180000-5 — Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Тотальний ендопротез кульшового суглоба безцементний з парою тертя метал-поліетилен, тотальний ендопротез кульшового суглоба безцементний з парою тертя кераміка-поліетилен, тотальний ендопротез колінного суглоба цементної фіксації)
Примітки: Закупівля здійснюється Згідно ПОСТАНОВИ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування (зі змінами).
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 19.08.2026 14:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума3 725 117.00 UAH