-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
38340000-0 Прилади для вимірювання величин (Взірцевий термоперетворювач опору STS100A 500B типу Pt100 або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-010183-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 15 годин назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 15 годин назад
272 084.33
UAH без ПДВ
Номер:
41ad0bde7cc449b7b8e74ff9130c1b36
Внутрішній номер закупівлі:
30133726
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-010183-a
Замовник:
ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02568182
-
Адреса:
03143, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МЕТРОЛОГІЧНА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кіт Дмитро Олександрович 380967161852 dkit@ukrcsm.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
272 084.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 15:34 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 15:34 - 28.08.2026 00:00
Аукціон:
з 28.08.2026 13:05
Період кваліфікації:
28.08.2026 00:00 - 31.08.2026 08:59
Період завантаження договору:
06.09.2026 00:00 - 16.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴272 084.33 38340000-0 Прилади для вимірювання величин (Взірцевий термоперетворювач опору STS100A 500B типу Pt100 або еквівалент)