-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
38340000-0 Прилади для вимірювання величин (Взірцевий термоперетворювач опору STS100A 500B типу Pt100 або еквівалент)
Оголошено тендер
326 501.20
UAH
Номер:
c56f26f1d8024732858d75b53ceef121
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-13-000317-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02568182
-
Адреса:
03143, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МЕТРОЛОГІЧНА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02568182
-
Адреса:
03143, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МЕТРОЛОГІЧНА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
326 501.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
38340000-0 Прилади для вимірювання величин (Взірцевий термоперетворювач опору STS100A 500B типу Pt100 або еквівалент)
Примітки:
24
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
38340000-0 Прилади для вимірювання величин
Дата опублікування:
13.08.2026 08:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума326 501.20 UAH