-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з харчування учнів, які здобувають початкову, базову та середню освіту в закладі загальної середньої освіти – Ставищенська гімназія Брусилівської селищної ради
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-010062-a
Операції з постачання послуг з харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах звільнені від оподаткування податком на додану вартість згідно з підпунктом «г» підпункту 197.1.7 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України.
Торги не відбулися
277 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
25e7d4f98fc34b4994cc23a36df66a3b
Внутрішній номер закупівлі:
30133600
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-010062-a
Замовник:
Ставищенська гімназія Брусилівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22067418
-
Адреса:
12610, Україна, Житомирська область, село Ставище, вул.Житомирська, будинок 103-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анастасія Недашківська +380969444136 stavischegimnaziya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
277 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 15:30 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 15:30 - 27.08.2026 00:00
Аукціон:
з 27.08.2026 13:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴277 200.00 Послуги з харчування учнів, які здобувають початкову, базову та середню освіту в закладі загальної середньої освіти – Ставищенська гімназія Брусилівської селищної ради