-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з харчування учнів, які здобувають початкову, базову та середню освіту в закладі загальної середньої освіти – Ставищенська гімназія Брусилівської селищної ради
Оголошено тендер
277 200.00
UAH
Номер:
445dae033ac745de873f27814f7b10c3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-19-011983-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Ставищенська гімназія Брусилівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22067418
-
Адреса:
12610, Україна, Житомирська область, село Ставище, вул.Житомирська, будинок 103-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Ставищенська гімназія Брусилівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22067418
-
Адреса:
12610, Україна, Житомирська область, село Ставище, вул.Житомирська, будинок 103-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
277 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з харчування учнів, які здобувають початкову, базову та середню освіту в закладі загальної середньої освіти – Ставищенська гімназія Брусилівської селищної ради
Примітки:
Операції з постачання послуг з харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах звільнені від оподаткування податком на додану вартість згідно з підпунктом «г» підпункту 197.1.7 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
19.08.2026 15:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з харчування учнів, які здобувають початкову, базову та середню освіту в закладі загальної середньої освіти – Ставищенська гімназія Брусилівської селищної ради
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтавище
Сума190 050.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтавище
Сума87 150.00 UAH