-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з харчування учнів, які здобувають початкову та базову середню освіту в закладі загальної середньої освіти – Приворотська гімназія Брусилівської селищної ради
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-009940-a
Операції з надання послуг з харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах звільнені від оподаткування податком на додану вартість відповідно до підпункту «г» підпункту 197.1.7 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України
Торги не відбулися
413 700.00
UAH без ПДВ
Номер:
720369d8c4a94e9d8745307fdab88edb
Внутрішній номер закупівлі:
30133488
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-009940-a
Замовник:
Приворотська гімназія Брусилівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22067393
-
Адреса:
12621, Україна, Житомирська область, Житомирський р-н село Привороття, вул.Шевченка будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
ОЛЬГА МІЛІЄНКО +380674063742 privorprozoro2025@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
413 700.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 15:26 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 15:26 - 27.08.2026 00:00
Аукціон:
з 27.08.2026 12:44
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴413 700.00 Послуги з харчування учнів, які здобувають початкову та базову середню освіту в закладі загальної середньої освіти – Приворотська гімназія Брусилівської селищної ради