-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з харчування учнів, які здобувають початкову та базову середню освіту в закладі загальної середньої освіти – Приворотська гімназія Брусилівської селищної ради
Оголошено тендер
413 700.00
UAH
Номер:
5665e7e348404e1391fde8893c98d6e1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-19-011685-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Приворотська гімназія Брусилівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22067393
-
Адреса:
12621, Україна, Житомирська область, Житомирський р-н село Привороття, вул.Шевченка будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Приворотська гімназія Брусилівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22067393
-
Адреса:
12621, Україна, Житомирська область, Житомирський р-н село Привороття, вул.Шевченка будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
413 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з харчування учнів, які здобувають початкову та базову середню освіту в закладі загальної середньої освіти – Приворотська гімназія Брусилівської селищної ради
Примітки:
Операції з надання послуг з харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах звільнені від оподаткування податком на додану вартість відповідно до підпункту «г» підпункту 197.1.7 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
19.08.2026 15:16
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з харчування учнів, які здобувають початкову та базову середню освіту в закладі загальної середньої освіти – Приворотська гімназія Брусилівської селищної ради
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяПривороття
Сума278 250.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяПривороття
Сума135 450.00 UAH