-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з демонтажу та монтажу (підключення до мережі) дизель-генераторів електричного струму
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-009530-a
Торги не відбулися
1 280 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
bb1c3f0f0053468f81fb9b1b2acee6c0
Внутрішній номер закупівлі:
30133060
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-009530-a
Замовник:
ГУПФУ в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20551088
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 15
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Семанишин Валерій Степанович +380506719364 gu@if.pfu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 280 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 15:12 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 15:12 - 27.08.2026 00:00
Аукціон:
з 27.08.2026 15:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 280 000.00 Послуги з демонтажу та монтажу (підключення до мережі) дизель-генераторів електричного струму