-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з демонтажу та монтажу (підключення до мережі) дизель-генераторів електричного струму
Оголошено тендер
1 536 000.00
UAH
Номер:
2ea04bdedaa148a4afa6abbcfa8c8724
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-18-003407-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20551088
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул.Січових Стрільців, 15
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20551088
-
Контактна особа:
Семанишин Валерій Степанович 0506719364 gu@if.pfu.gov.ua https://www.pfu.gov.ua/if/
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 15
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Очікувана вартість:
1 536 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з демонтажу та монтажу (підключення до мережі) дизель-генераторів електричного струму
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
18.08.2026 10:41
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Необхідність підключення до електромереж замовника резервних джерел електропостачання
-
Дата публікації:
18.08.2026 10:41
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з демонтажу та монтажу (підключення до мережі) дизель-генераторів електричного струму
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписБюджет Пенсійного фонду України
Сума1 536 000.00 UAH