-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-008949-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 4 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 4 дні назад
162 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
619e2630bf614e1ea2ac9ea545730418
Внутрішній номер закупівлі:
30132539
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-008949-a
Замовник:
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж мистецтва та технологій сервісу»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03063159
-
Адреса:
03087, Україна, Київська область, Київ, вул. Єреванська, будинок 12 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Попова Тетяна Михайлівна 380503807857 tender_kpkmts@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
162 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 14:56 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 14:56 - 27.08.2026 00:00
Аукціон:
27.08.2026 13:39 - 27.08.2026 14:02
Період кваліфікації:
27.08.2026 14:02 - 28.08.2026 14:04
Період завантаження договору:
03.09.2026 00:00 - 13.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴162 500.00 Канцелярські товари