• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне

Оголошено тендер

195 000.00 UAH
Номер: 17dc41ec0bcf4559ab732c6d358d247b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-06-001128-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж мистецтва та технологій сервісу»
Замовник: Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж мистецтва та технологій сервісу»
Очікувана вартість: 195 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Примітки: Канцелярські товари
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 06.08.2026 09:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСпеціальний фонд
Сума195 000.00 UAH