-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з харчування вихованців закладу дошкільної освіти – Хомутецький ЗДО «Малятко» Брусилівської селищної ради
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-008871-a
Операції з постачання послуг з харчування дітей закладу дошкільної освіти звільнені від оподаткування податком на додану вартість згідно з підпунктом «г» підпункту 197.1.7 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України
Торги не відбулися
473 600.00
UAH без ПДВ
Номер:
b5b59359b11c42809c048d4d5ed05032
Внутрішній номер закупівлі:
30132468
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-008871-a
Замовник:
ХОМУТЕЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "МАЛЯТКО" БРУСИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34153015
-
Адреса:
12630, Україна, Житомирська область, Житомирський р-н село Хомутець, вул.Шкільна будинок 22-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Христина Сакада +380979067655 k2140687gis@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
473 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 14:52 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 14:52 - 27.08.2026 00:00
Аукціон:
з 27.08.2026 13:14
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴473 600.00 Послуги з харчування вихованців закладу дошкільної освіти – Хомутецький ЗДО «Малятко» Брусилівської селищної ради