-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з харчування вихованців закладу дошкільної освіти – Хомутецький ЗДО «Малятко» Брусилівської селищної ради
Оголошено тендер
473 600.00
UAH
Номер:
5e716a6975d847e790465e148b7eb393
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-19-010535-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ХОМУТЕЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "МАЛЯТКО" БРУСИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34153015
-
Адреса:
12630, Україна, Житомирська область, Житомирський р-н село Хомутець, вул.Шкільна будинок 22-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ХОМУТЕЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "МАЛЯТКО" БРУСИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34153015
-
Адреса:
12630, Україна, Житомирська область, Житомирський р-н село Хомутець, вул.Шкільна будинок 22-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
473 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з харчування вихованців закладу дошкільної освіти – Хомутецький ЗДО «Малятко» Брусилівської селищної ради
Примітки:
Операції з постачання послуг з харчування дітей закладу дошкільної освіти звільнені від оподаткування податком на додану вартість згідно з підпунктом «г» підпункту 197.1.7 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
19.08.2026 14:46
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з харчування вихованців закладу дошкільної освіти – Хомутецький ЗДО «Малятко» Брусилівської селищної ради
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяХомутець
Сума473 600.00 UAH