-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:24450000-3 Агрохімічна продукція (Засоби для дезинфекції та дератизації)
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-008778-a
Завершена
186 644.20
UAH без ПДВ
Номер:
d243519e07a34891a8c2f9fdfbbf48d3
Внутрішній номер закупівлі:
30132381
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-008778-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38512294
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, Вінниця, Вінницький р-н місто Вінниця вул.Малиновського будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Петербургська +380973324983 1706lula@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
186 644.20 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 14:49 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 14:49 - 27.08.2026 10:00
Аукціон:
28.08.2026 11:50 - 28.08.2026 12:19
Період кваліфікації:
28.08.2026 12:19 - 28.08.2026 16:45
Період завантаження договору:
03.09.2026 00:00 - 13.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴186 644.20 ДК 021:2015:24450000-3 Агрохімічна продукція (Засоби для дезинфекції та дератизації)