-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:24450000-3 Агрохімічна продукція (Засоби для дезинфекції та дератизації)
Оголошено тендер
223 973.04
UAH
Номер:
2a19e17f2f9a4cf0b0326e4a94eefd67
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-19-009151-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38512294
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, Вінниця, Вінницький р-н місто Вінниця вул.Малиновського будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38512294
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, Вінниця, Вінницький р-н місто Вінниця вул.Малиновського будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
223 973.04 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:24450000-3 Агрохімічна продукція (Засоби для дезинфекції та дератизації)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукція
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
19.08.2026 14:06
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Клейова пастка «Спіймай» для вилову комах або еквівалент
Кількість
2800 штука
Період постачання
(не задано)
Інсектицидний гель від комах «Атака Макс» (20мл) або еквівалент
Кількість
50 штука
Період постачання
(не задано)
Родентицидний засіб «Пацюк OFF» (200г) або еквівалент
Кількість
750 штука
Період постачання
(не задано)
Родентицидний засіб «Щелкунчик зерно» (200г) або еквівалент
Кількість
1300 штука
Період постачання
(не задано)
Родентицидний засіб «Щелкунчик» (6 кг) або еквівалент
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Клейова пастка «Спіймай" для вилову гризунів або еквівалент
Кількість
9500 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301040 - Громадське здоров'я та заходи боротьби з епідеміями
Сума223 973.04 UAH