-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з харчування учнів, які здобувають початкову та базову середню освіту в закладі загальної середньої освіти – Хомутецька гімназія Брусилівської селищної ради
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-008524-a
Операції з постачання послуг з харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах звільнені від оподаткування податком на додану вартість згідно з підпунктом «г» підпункту 197.1.7 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України.
Торги не відбулися
476 528.00
UAH без ПДВ
Номер:
ebb1f0c467074e00a373d257e22f6064
Внутрішній номер закупівлі:
30132128
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-008524-a
Замовник:
Хомутецька гімназія Брусилівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22067430
-
Адреса:
12630, Україна, Житомирська область, Житомирський район, село Хомутець, вул.Шкільна будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Христина Сакада +380979067655 twinchik929@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
476 528.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 14:41 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 14:41 - 27.08.2026 00:00
Аукціон:
з 27.08.2026 15:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴476 528.00 Послуги з харчування учнів, які здобувають початкову та базову середню освіту в закладі загальної середньої освіти – Хомутецька гімназія Брусилівської селищної ради