-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з харчування учнів, які здобувають початкову та базову середню освіту в закладі загальної середньої освіти – Хомутецька гімназія Брусилівської селищної ради
Оголошено тендер
476 528.00
UAH
Номер:
31423036aecf4e279cbb3b3d0fbdba39
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-19-010017-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Хомутецька гімназія Брусилівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22067430
-
Адреса:
12630, Україна, Житомирська область, Житомирський район, село Хомутець, вул.Шкільна будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Хомутецька гімназія Брусилівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22067430
-
Адреса:
12630, Україна, Житомирська область, Житомирський район, село Хомутець, вул.Шкільна будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
476 528.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з харчування учнів, які здобувають початкову та базову середню освіту в закладі загальної середньої освіти – Хомутецька гімназія Брусилівської селищної ради
Примітки:
Операції з постачання послуг з харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах звільнені від оподаткування податком на додану вартість згідно з підпунктом «г» підпункту 197.1.7 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
19.08.2026 14:31
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з харчування учнів, які здобувають початкову та базову середню освіту в закладі загальної середньої освіти – Хомутецька гімназія Брусилівської селищної ради
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяХомутець
Сума320 800.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяХомутець
Сума155 728.00 UAH