-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Розчин ізотонічний, лізуючий розчин, концентрований розчин для промивання, розчин для промивання
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-008321-a
Завершена
59 813.00
UAH без ПДВ
Номер:
5748845aa0a9458fbb00a1fc3da88910
Внутрішній номер закупівлі:
30131933
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-008321-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Горішні Плавні Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26553305
-
Адреса:
39800, Україна, Полтавська область, Горішні Плавні, Миру, 10-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сулковська Марина Володимирівна +380534844821 koms_poliklinika@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
59 813.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 14:37 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 14:37 - 27.08.2026 14:39
Аукціон:
з 28.08.2026 14:51
Період кваліфікації:
27.08.2026 14:39 - 27.08.2026 15:29
Період завантаження договору:
02.09.2026 00:00 - 12.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴59 813.00 Розчин ізотонічний, лізуючий розчин, концентрований розчин для промивання, розчин для промивання