-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Розчин ізотонічний, лізуючий розчин, концентрований розчин для промивання, розчин для промивання
Оголошено тендер
64 000.00
UAH
Номер:
c8b10051c0774e5e971464f875c68e7e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-19-009281-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Горішні Плавні Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26553305
-
Адреса:
39800, Україна, Полтавська область, Горішні Плавні, Миру, 10-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Горішні Плавні Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26553305
-
Адреса:
39800, Україна, Полтавська область, Горішні Плавні, Миру, 10-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
64 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Розчин ізотонічний, лізуючий розчин, концентрований розчин для промивання, розчин для промивання
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
19.08.2026 14:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума64 000.00 UAH