• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Контролери

Торги не відбулися

220 833.33 UAH без ПДВ
Номер: 8784665502944d0a90e56b248143be60
Внутрішній номер закупівлі: 30131906
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-19-008288-a   
Замовник: Комунальне підприємство по експлуатації теплового господарства "Тепловик" Старокостянтинівської міської ради
Контактна особа: Козловцева Ірина Валеріївна +380385445628 zak@teplovik.org
Класифікатор ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 220 833.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 19.08.2026 14:35 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 19.08.2026 14:35 - 27.08.2026 09:00
Аукціон: з 28.08.2026 12:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴220 833.33 Контролери