-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Контролери
Оголошено тендер
265 000.00
UAH
Номер:
155d9a3123494d07b84ca4ca2e74f2a9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-19-009265-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство по експлуатації теплового господарства "Тепловик" Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
14151464
-
Адреса:
31101, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, вул, Ессенська, 2 блок, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство по експлуатації теплового господарства "Тепловик" Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
14151464
-
Адреса:
31101, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, вул, Ессенська, 2 блок, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
265 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Контролери
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31710000-6 Електронне обладнання
Дата опублікування:
19.08.2026 14:09
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Контролер керування тепловим пунктом (котельною) та моніторингу приладів обліку IonSot OS.07.КЕ.16D. 16А.GSM
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Контролер IonSot -OS.07.Mini-STМ
Кількість
15 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Плата інтерфейсна «UH50/UH550» TTL
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Плата інтерфейсна Sharky 775 TTL
Кількість
3 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Плата додаткова на чотири імпульсних лічильники
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума265 000.00 UAH