-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Цемент
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-007986-a
Торги не відбулися
96 840.00
UAH без ПДВ
Номер:
944d217e62d94daf9dbbc93b06d23fa5
Внутрішній номер закупівлі:
30131614
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-007986-a
Замовник:
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425046
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мосійчук Мирослава Миколаївна 380363668495 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
96 840.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 14:23 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 14:23 - 27.08.2026 13:00
Аукціон:
з 28.08.2026 15:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴96 840.00 Цемент