• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Цемент

Оголошено тендер

116 208.00 UAH
Номер: 8d85d763cd2646798d7de801d9bcfd91
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-19-005540-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Очікувана вартість: 116 208.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Цемент
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Дата опублікування: 19.08.2026 11:42

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума116 208.00 UAH