-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Клеми акумуляторної батареї
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-007975-a
Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі відповідно до вимог, викладених в Додатку 1 Документації. Інша інформація: відповідно до п. 47 Особливостей (постанова КМУ від 12.10.2022 № 1178) Учасник самостійно декларує в електронній системі закупівель відсутність підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі, передбачених цим пунктом (крім підпунктів 1 і 7), що реалізовані в електронній системі закупівель. Будь-які документи, що підтверджують відсутність підстав не вимагаються від Учасників, незалежно від технічної реалізації в електронній системі закупівель.
Торги не відбулися
25 554.17
UAH без ПДВ
Номер:
636efb4f98d44c7a8379bb819372bb87
Внутрішній номер закупівлі:
30131587
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-007975-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20572069
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, Бориспіль, Бориспільський район, вул. Френкеля Академіка, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кохненко Євген Сергійович 380934947132 ye.kokhnenko@kbp.aero
Класифікатор ДК 021:2015:
31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
25 554.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 14:23 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 14:23 - 27.08.2026 11:00
Аукціон:
з 28.08.2026 15:41
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴25 554.17 Клеми акумуляторної батареї