• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Клеми акумуляторної батареї

Оголошено тендер

30 665.00 UAH
Номер: f74a29f20a7c47b494ea983a46ab46f3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-18-009788-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
Очікувана вартість: 30 665.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Клеми акумуляторної батареї
Примітки: Очікувана вартість визначено з врахуванням всіх податків та зборів. Закупівля за постановою № 1178
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем
Дата опублікування: 18.08.2026 14:24

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума30 665.00 UAH