-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Надання послуг по захороненню відходів
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-007947-a
Торги не відбулися
372 677.08
UAH без ПДВ
Номер:
a01684189c1a4a57bff3096e94ea9d14
Внутрішній номер закупівлі:
30131553
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-007947-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШИРОКЕ" ШИРОКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42075733
-
Адреса:
70413, Україна, Запорізька область, Запорізький р-н село Широке, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Володимир КОСТИШАК +380679626066 shirokekp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
372 677.08 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 14:22 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 14:22 - 27.08.2026 00:00
Аукціон:
з 27.08.2026 13:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴372 677.08 Надання послуг по захороненню відходів