-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Надання послуг по захороненню відходів
Оголошено тендер
447 212.50
UAH
Номер:
751c45bcf5454edda44c879711bcb0e4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-19-009313-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШИРОКЕ" ШИРОКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42075733
-
Адреса:
70413, Україна, Запорізька область, Запорізький р-н село Широке, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШИРОКЕ" ШИРОКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42075733
-
Адреса:
70413, Україна, Запорізька область, Запорізький р-н село Широке, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
447 212.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Надання послуг по захороненню відходів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
19.08.2026 14:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума447 212.50 UAH