-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук. Код за ДК 021:2015 30213100-6 Портативні комп'ютери
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-006992-a
Завершена
134 100.00
UAH з ПДВ
Номер:
84c33bd7916e4f51bf9ba1c8718f68e1
Внутрішній номер закупівлі:
30130597
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-006992-a
Замовник:
ДП "Держреєстри України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32383020
-
Адреса:
03190, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Януша Корчака, 9/12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дар’я Гурковська +380969204279 d.gurkovska@dru.com.ua http://dru.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30213100-6 Портативні комп’ютериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
134 100.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
НОУТБУК MBP 14 SL/15C/16C GPU/24GB/2T-UKR
Кількість
1 штука
Період постачання
06.08.2026 - 05.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОЛЛІ ТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36049543
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ПОЛТАВСЬКА будинок 10
Ціна пропозиції
134 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.08.2026 13:47
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
41a45ed272af4a35a8ad4fe15d96fb4f
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-19-006992-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОЛЛІ ТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36049543
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ПОЛТАВСЬКА будинок 10
Номер договору:
06082026
Сума договору:
134 100.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
111 750.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
06.08.2026 13:40
Статус:
Підписаний