-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Ноутбук. Код за ДК 021:2015 30213100-6 Портативні комп'ютери
Оголошено тендер
134 100.00
UAH
Номер:
3b38ab7dd9a8430ca376e5ffeb14777b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-06-002088-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ДП "Держреєстри України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32383020
-
Адреса:
03190, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Януша Корчака, 9/12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП "Держреєстри України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32383020
-
Адреса:
03190, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Януша Корчака, 9/12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
134 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ноутбук.
Код за ДК 021:2015 30213100-6 Портативні комп'ютери
Примітки:
Закупівля відповідно до пп.6 п.13 Особливостей 1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30213100-6 Портативні комп’ютери
Дата опублікування:
06.08.2026 10:00
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
З метою забезпечення потреби Замовника, було тричі проведено процедури відкритих торгів щодо предмета закупівлі, а саме - ноутбук код за ДК 021:2015 30213100-6 (Портативні комп'ютери). Для забезпечення безперервної діяльності Замовника, прийнято рішення здійснити закупівлю шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей.
-
Дата публікації:
06.08.2026 10:19
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ноутбук MacBook Pro 14" M5 Pro 24 ГБ/2 TБ 2026 (MJLV4UA/A) Silver
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума134 100.00 UAH