-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нове будівництво блочно-модульної теплогенераторної на твердому паливі для опалення Дунаєвецького ліцею №4 Дунаєвецької міської ради за адресою: вул. Київська, 16, м. Дунаївці, Дунаєвецька територіальна громада, Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-006420-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
Кваліфікація
5 968 167.83
UAH без ПДВ
Номер:
b22f1501b50a4bf0ac75a11f669c0bb7
Внутрішній номер закупівлі:
30130044
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-006420-a
Замовник:
КУ Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40216423
-
Адреса:
32400, Україна, Хмельницька область, Дунаївці, вул.Мистецька, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Самуник Олег Васильович +380971599786 oleg_samunik@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
5 968 167.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 13:21 - 31.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 13:21 - 03.09.2026 00:00
Аукціон:
з 03.09.2026 15:34
Період кваліфікації:
з 03.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 968 167.83 Нове будівництво блочно-модульної теплогенераторної на твердому паливі для опалення Дунаєвецького ліцею №4 Дунаєвецької міської ради за адресою: вул. Київська, 16, м. Дунаївці, Дунаєвецька територіальна громада, Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область