• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Нове будівництво блочно-модульної теплогенераторної на твердому паливі для опалення Дунаєвецького ліцею №4 Дунаєвецької міської ради за адресою: вул. Київська, 16, м. Дунаївці, Дунаєвецька територіальна громада, Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область

Оголошено тендер

7 161 801.40 UAH
Номер: bff9f691e00946ed8881400641665a74
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-19-002598-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КУ Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради
Замовник: КУ Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради
Очікувана вартість: 7 161 801.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Нове будівництво блочно-модульної теплогенераторної на твердому паливі для опалення Дунаєвецького ліцею №4 Дунаєвецької міської ради за адресою: вул. Київська, 16, м. Дунаївці, Дунаєвецька територіальна громада, Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
КЕКВ: 3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування: 19.08.2026 10:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1300 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяДунаївці
Сума7 161 801.40 UAH

Проєкт DREAM

ID проєкту DREAM: DREAM-UA-040226-3DC4A397
Назва проєкту: Нове будівництво блочно-модульної теплогенераторної на твердому паливі для опалення Дунаєвецького ліцею №4 Дунаєвецької міської ради за адресою: вул. Київська, 16, м. Дунаївці, Дунаєвецька територіальна громада, Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область
Посилання на проєкт: https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-040226-3DC4A397