-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-006106-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 6 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 6 днів назад
4 987 136.00
UAH без ПДВ
Номер:
be4c261d73b34ad185f28b57eefb155a
Внутрішній номер закупівлі:
30129724
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-006106-a
Замовник:
Середня загальноосвітня школа № 73
×
-
Код ЄДРПОУ:
22336031
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, Дністерська,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шмигель Наталія 380930101928 shmugel_natalia@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 987 136.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 13:03 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 13:03 - 27.08.2026 00:00
Аукціон:
з 27.08.2026 13:42
Період кваліфікації:
27.08.2026 00:00 - 27.08.2026 15:32
Період завантаження договору:
02.09.2026 00:00 - 12.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 987 136.00 «Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень