• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень

Оголошено тендер

4 987 136.00 UAH
Номер: 242085b6b98f49efbb11a64454e1b3f2
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-19-007176-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Середня загальноосвітня школа № 73
Замовник: Середня загальноосвітня школа № 73
Очікувана вартість: 4 987 136.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 19.08.2026 12:46
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛьвівська
Сума4 987 136.00 UAH